פרסום בגוגל – איך לקבל במתנה קופון 1,500₪ עבור קידום ממומן בגוגל

תוכן עניינים
ppc פרסום בגוגל - איך לקבל במתנה קופון 1,500₪ עבור קידום ממומן בגוגל

גוגל דורשת שתנאי קבלת הקופון עבור 1,500₪, הינו מחייב אתכם להוציא עבור הפרסום בגוגל מינימום של 1,500₪ בחודש הראשון של החשבון שלכם ורק עבור חשבונות חדשים, על מנת לקבל אותו.

אתם בעלי עסק ויש לכם אתר? מעולה! אך ללא פרסום בגוגל הכולל קידום ממומן – הסבירות שהאתר שלכם ייצר רווחים עבור העסק, היא נמוכה.

סרטון על בניית קמפיין עם פלטפורמת Google Ads - פרסום בגוגל:

קידום ממומן בגוגל PPC פרסום בגוגללמעשה האתר שלכם מייצג את העסק בזירה האינטרנטית (צרו קשר עם בונה אתרים מקצועי). 

אם בעבר אנשים היו פותחים עיתון או דפי זהב על מנת לחפש בעל מקצוע (לדוגמא), הרי שהיום פשוט נכנסים לגוגל, שהוא מנוע החיפוש האיכותי, הגדול והטוב ביותר, מקלידים בשורת החיפוש את מילות המפתח הרלוונטיות לחיפוש, וכבמטה קסם, עולות כל תוצאות החיפוש האפשריות.

איך עושים פרסום בגוגל?

שותפים גוגל שותף של גוגלקמפיין שיווקי של קידום ממומן בגוגל, יבטיח שכאשר גולש יבקש לאתר מוצר או שירות בתחום מסוים, והעסק שלכם רלוונטי למקרה, מודעת הפרסום שלכם תתנוסס באחת תוצאות החיפוש של גוגל. 

אך חשוב לזכור! אם אתם לא ראשונים, הסיכוי שלכם שילחצו ויכנסו לאתר שלכם, קטן.

רוצים עוד סיבה ללמה זה כל כך חשוב שתעלו ראשונים בתוצאות החיפוש עם מודעה פרסומית טובה?

כמו שקורה גם עם קידום אתרים אורגני, משום שהנטייה של הגולשים היא לחשוב שמה שמופיע ראשון ברשימה בין אם זה אתר או מודעה פרסומית שיווקית ואף לא תוכן 100% אמיתי וכנה, הוא מבוקש ביותר ואי לכך גם טוב יותר, כך שכבר תקנו את סקרנותו. 

ומעבר לכך, כ- 80% מהגולשים כמעט ולא עוברים את דף תוצאות החיפוש הראשון או אפילו מגוללים אותו מטה עד הסוף בכדי לבחון את היצע התוצאות. 

התוצאות שמופיעות בראשית העמוד הן בגדר האפשרויות העיקריות אותן הגולש יבחר להיכנס ולבחון.

איך ניתן להשפיע על מיקום המודעות שלי בגוגל?

בצורה מאוד פשוטה! האלגוריתם של גוגל עובד בצורת הצעות מחיר לקליק.

ככל שתציעו יותר כסף על אותה מילת מפתח או ביטוי, שאתם רוצים להופיע בו במנועי החיפוש, כך גם תופיעו לפני המתחרים שלכם, שהציעו פחות כסף על אותה מילת מפתח או ביטוי.

חשוב לציין, שזה הוא אינו הפרמטר היחיד לקביעת העובדה, אם תופיעו לפני המתחרים שלכם או לאו.

יש לנו גם את הפרמטר של ציון האיכות בגוגל אדוורדס, אשר אומר בפשטות, ככל שהתוכן במודעה ובדף הנחיתה יהיו קשורים ונכונים יותר למילת הפתח או הביטוי שבחרתם, וככל שה- CTR: Click To Rate, שלכם יהיה גבוה יותר – אחוז שיעור הקליקים מכמות החשיפות שהייתה לכם למודעה ולאותה מילת מפתח – כך גם ציון האיכות שלהם יהיה גבוה יותר.

פרסום עם קידום ממומן בגוגל אדס

עד כאן הכל טוב ויפה, מפה והלאה אנו נכנסים כבר למורכבות הקמפיין הפרסומי שמקודם, שכן בשלב זה תלוי מה טיב הפרסום ולאן הוא מוביל את הגולש. 

אם הפרסום הממומן מקשר לדף נחיתה איכותי או לאתר עצמו עולה הסבירות שהגולש יומר לליד – לקוח פוטנציאלי ואף יבצע הזמנה או רכישה אונליין במידה ותהיה לו אפשרות לכך, אך אם המודעה מובילה לאתר או לדף נחיתה לא מוצלח, תאבדו הגולש באותה המהירות בה השגתם אותו.

אפרופו מהירות.. אחד הפרמטים החשובים ביותר בכך שהדירוג של דף הנחיתה שלנו בגוגל יקבל ציון גבוה יותר בשביל קמפיין ממומן המניב יותר תוצאות, היא מהירות עלייתו לגולש בזכות שרתים חזקים ומהירים (ללמידה על אחסון אתרים לחץ כאן).

איך עובד הקידום הממומן בגוגל עם Google Ads?

אתרים מותאמים לקידום בגוגלקידום ממומן בגוגל משמעו יצירת מודעות פרסומיות המופיעות בראש דפי התוצאות ובצדן, בין אם המודעה מוצגת בראש רשימת התוצאות או בצד, הפורמט הוויזואלי דומה אינו שונה בהרבה.

הקידום הממומן מתבסס על מילות מפתח, או במילים אחרות, מילות חיפוש. כשתפנו למקדם מקצועי על מנת ליצור ולנהל קמפיין ממומן בגוגל, תצטרכו ליצור מודעה.

תוכלו למצוא את הנתונים של האתר שלכם וגם את אחוז הנטישה עם התזרים פעילות של הגולשים שלכם באתר, אם הטמעתם את השירות של גוגל אנליטיקס באתר שלכם.

דבר זה, יתן לכם תובנות מצוינות אשר יעזרו לכם לשפר את הקמפיינים שלכם בגוגל אדוורדס.

לשם כך תתבקשו לבדוק ולבחור ביחד עם מנהל הקמפיין, מספר מילות מפתח רלוונטיות, כשלכל ביטוי מחיר אחר, תלוי באיזה תחום מדובר ועד כמה ביטויים מסוימים הקשורים אליו נפוצים.

כמובן שיש לבחור במילות המפתח אשר סביר שקהל היעד שלכם, הלא הם הלקוחות הפוטנציאליים, יחפשו, במטרה למצוא את המוצר או השירות שגם העסק שלכם מציע.

האם כדאי לעשות זאת לבד או לפנות למקדם אתרים מקצועי?

קחו בחשבון שבכל תחום שהוא, לא תהיו המפרסמים היחידים אשר מעוניינים להילחם על כל גולש ולהציג את מודעות הפרסום שלהם לאותו קהל יעד המחפש בגוגל את אותם ביטויים רלוונטיים.

ישנה תחרות רבה וכל עסק רוצה להשיג את החשיפה המרבית בקמפיין הפרסום הממומן שלו בזירה של גוגל, וכאן אנו מגיעים לנושא ציון האיכות עליו נרחיב בהמשך.

אם כן, כדאי ורצוי לפנות למקדם מקצועי ומנוסה שיקים וינהל עבורכם קידום ממומן לקמפיין בגוגל, על מנת למקסם את תוצאות ההשקעה של הקידום הממומן.

מקדם אתרים מקצועי או חברה מקצועית יערכו מחקר מקיף עבור מילות המפתח הכדאיות והמתאימות לקמפיין עבור העסק שלכם בגוגל, יקים וינהל את הקמפיין בהתאם למסגרת התקציב שתחליטו לגביה, יכין את מודעות הטקסט בהתאם לתחום העסק, לאופי האתר ולאפיון קהל היעד, ידאג לעבודת אופטימיזציה (טיוב) במסגרת קידום הממומן, ויכין דוח נתונים סטטיסטיים עבור הקמפיין הממומן. כך תבטיחו לעצמכם תמורה מקסימלית עבור ההשקעה הכספית בקידום הממומן שלכם בגוגל.

קידום ממומן – ציון איכות בגוגל ואיך להיות ראשונים

איך לבנות אתרים שקל לקדם בגוגלאם כן, יש תחרות רבה בין המפרסמים בגוגל, ולכן, גוגל הגתה שיטה בסגנון מכרז, על פיה נקבע אלו מהמודעות יוצגו בתוצאות החיפוש. 

בפועל, המפרסמים השונים באותה נישה  מגישים במסגרת קמפיין הקידום הממומן הצעת מחיר לפי הקלקה.

COST PER CLICK

זהו המחיר אותו הם מציעים לשלם עבור כל פעם שגולש מקליק על המודעה שלהם. שיטת תשלום זו נקראת בעגה המקצועית CPC  = COST PER CLICK , עלות עבור הקלקה, וכמובן שככל שהצעת המחיר להקלקה היא  גבוהה יותר, כך יגדל הסיכוי שהמודעה תופיע פעמים רבות יותר בתוצאות החיפוש. הביקוש למודעות הוא כל כך גדול משום ששיעור מחירי ההקלקה הוא נמוך בהרבה מהמחיר שתצטרכו לשלם בכל ערוץ פרסומי אחר, ועל תוצאות הקידום ממומן אין עוררין, כך שזו בהחלט השקעה משתלמת.

QUALITY SCORE

מלבד זאת, אל תטעו לחשוב שהדבר מסתכם בכסף ובמי שמוכן להשקיע יותר. גוגל מתייחסת לפרמטר נוסף – רכיב הנקרא ציון איכות QUALITY SCORE, ומה זה אומר?

שבראש ובראשונה גוגל תמיד תדאג להעניק לגולשים שלה את חוויית הגלישה והשימוש הטובה ביותר, גם כאשר מדובר בפרסומות.

גוגל לא מסתפקת בקבלת הצעת ה-CPC הגבוהה ביותר, אלא בודקת את מידת התועלת והרלוונטיות בין המודעות המתחרות, על מנת להציג בסופו של דבר בפני הגולש את התוצאות האיכותיות ביותר למשתמש.

ציון האיכות

ציון האיכות מורכב משני דברים עיקריים: היסטוריית ביצועי המודעות של המפרסם אם יצר קידום ממומן בגוגל בעבר, וטיב דף הנחיתה  או הקישור של המודעה הממומנת. ציון האיכות מבחינת גוגל הוא אקוטי וחשוב. ציון האיכות בקידום ממומן משפיע ישירות על האפשרות לפרסם בגוגל, על המיקום בו תופיע המודעה ותכיפות הופעתה, וכן על התעריף לקליק.

יש לכם שאלות? צרו איתי קשר והתקשרו עכשיו 072-3937747 ואשמח לעזור לכם בכל דבר ועניין.

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר פרסום בגוגל – איך לקבל במתנה קופון 1,500₪ עבור קידום ממומן בגוגל. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!