קידום ממומן בגוגל - קידום אתרים ממומן - איתי ורצ'יק IVBS

קידום ממומן בגוגל – קידום אתרים ממומן

תוכן עניינים

קידום ממומן בגוגל PPC פרסום בגוגלאתם בעלי עסק ויש לכם אתר? מעולה! אך ללא קידום ממומן בגוגל הסבירות שהאתר שלכם ייצר רווחים עבור העסק, היא נמוכה.

למעשה האתר שלכם מייצג את העסק בזירה האינטרנטית (צרו קשר עם בונה אתרים מקצועי). אם בעבר אנשים היו פותחים עיתון או דפי זהב על מנת לחפש בעל מקצוע (לדוגמא), הרי שהיום פשוט נכנסים לגוגל, שהוא מנוע החיפוש האיכותי, הגדול והטוב ביותר, מקלידים בשורת החיפוש את מילות המפתח הרלוונטיות לחיפוש, וכבמטה קסם, עולות כל תוצאות החיפוש האפשריות.

שותפים גוגל שותף של גוגלקמפיין שיווקי של קידום ממומן בגוגל, יבטיח שכאשר גולש יבקש לאתר מוצר או שירות בתחום מסוים, והעסק שלכם רלוונטי למקרה, מודעת הפרסום שלכם תתנוסס ראשונה בתוצאות החיפוש. ולמה זה כל כך חשוב שתעלו ראשונים בתוצאות החיפוש עם מודעה פרסומית טובה?, משום שהנטייה של הגולשים היא לחשוב שמה שמופיע ראשון ברשימה בין אם זה אתר או מודעה פרסומית, הוא מבוקש ביותר ואי לכך גם טוב יותר, כך שכבר תקנו את סקרנותו. ומעבר לכך, הגולשים כמעט ולא עוברים את דף תוצאות החיפוש הראשון או אפילו מגוללים אותו מטה עד הסוף בכדי לבחון את היצע התוצאות. התוצאות שמופיעות בראשית העמוד הן בגדר האפשרויות העיקריות אותן הגולש יבחר להיכנס ולבחון.

עד כאן הכל טוב ויפה, מפה והלאה אנו נכנסים כבר למורכבות הקמפיין הפרסומי שמקודם, שכן בשלב זה תלוי מה טיב הפרסום ולאן הוא מוביל את הגולש. אם הפרסום הממומן מקשר לדף נחיתה איכותי או לאתר עצמו עולה הסבירות שהגולש יומר לליד – לקוח פוטנציאלי ואף יבצע הזמנה או רכישה אונליין במידה ותהיה לו אפשרות לכך, אך אם המודעה מובילה לאתר  או לדף נחיתה לא מוצלח, תאבדו הגולש באותה המהירות בה השגתם אותו.

אפרופו מהירות… אחד הפרמטים החשובים ביותר בכך שהדירוג של דף הנחיתה שלנו בגוגל יקבל ציון גבוה יותר בשביל קמפיין ממומן המניב יותר תוצאות, היא מהירות עלייתו לגולש בזכות שרתים חזקים ומהירים (ללמידה על אחסון אתרים לחץ כאן).

קידום ממומן בגוגל – הסבר מפורט יותר

אתרים מותאמים לקידום בגוגלקידום ממומן בגוגל משמעו יצירת מודעות פרסומיות המופיעות בראש דפי התוצאות ובצדן, בין אם המודעה מוצגת בראש רשימת התוצאות או בצד, הפורמט הוויזואלי דומה אינו שונה בהרבה.

הקידום הממומן מתבסס על מילות מפתח, או במילים אחרות, מילות חיפוש. כשתפנו למקדם מקצועי על מנת ליצור ולנהל קמפיין ממומן בגוגל, תצטרכו ליצור מודעה.

לשם כך תתבקשו לבדוק ולבחור ביחד עם מנהל הקמפיין, מספר מילות מפתח רלוונטיות, כשלכל ביטוי מחיר אחר, תלוי באיזה תחום מדובר ועד כמה ביטויים מסוימים הקשורים אליו נפוצים. כמובן שיש לבחור במילות המפתח אשר סביר שקהל היעד שלכם, הלא הם הלקוחות הפוטנציאליים, יחפשו, במטרה למצוא את המוצר או השירות שגם העסק שלכם מציע.

קחו בחשבון שבכל תחום שהוא, לא תהיו המפרסמים היחידים אשר מעוניינים להילחם על כל גולש ולהציג את מודעות הפרסום שלהם לאותו קהל יעד המחפש בגוגל את אותם ביטויים רלוונטיים.

ישנה תחרות רבה וכל עסק רוצה להשיג את החשיפה המרבית בקמפיין הפרסום הממומן שלו בזירה של גוגל, וכאן אנו מגיעים לנושא ציון האיכות עליו נרחיב בהמשך.

אם כן, כדאי ורצוי לפנות למקדם מקצועי ומנוסה שיקים וינהל עבורכם קידום ממומן לקמפיין בגוגל, על מנת למקסם את תוצאות ההשקעה של הקידום הממומן.

מקדם אתרים מקצועי או חברה מקצועית יערכו מחקר מקיף עבור מילות המפתח הכדאיות והמתאימות לקמפיין עבור העסק שלכם בגוגל, יקים וינהל את הקמפיין בהתאם למסגרת התקציב שתחליטו לגביה, יכין את מודעות הטקסט בהתאם לתחום העסק, לאופי האתר ולאפיון קהל היעד, ידאג לעבודת אופטימיזציה (טיוב) במסגרת קידום הממומן, ויכין דוח נתונים סטטיסטיים עבור הקמפיין הממומן. כך תבטיחו לעצמכם תמורה מקסימאלית בעבור ההשקעה הכספית בקידום הממומן שלכם בגוגל.

קידום ממומן – ציון איכות בגוגל

איך לבנות אתרים שקל לקדם בגוגלאם כן, יש תחרות רבה בין המפרסמים בגוגל, ולכן, גוגל הגתה שיטה בסגנון מכרז, על פיה נקבע אלו מהמודעות יוצגו בתוצאות החיפוש. בפועל, המפרסמים השונים באותה נישה  מגישים במסגרת קמפיין הקידום הממומן הצעת מחיר לפי הקלקה.

זהו המחיר אותו הם מציעים לשלם עבור כל פעם שגולש מקליק על המודעה שלהם. שיטת תשלום זו נקראת בעגה המקצועית CPC  =COST PER CLICK , עלות עבור הקלקה, וכמובן שככל שהצעת המחיר להקלקה היא  גבוהה יותר, כך יגדל הסיכוי שהמודעה תופיע פעמים רבות יותר בתוצאות החיפוש. הביקוש למודעות הוא כל כך גדול משום ששיעור מחירי ההקלקה הוא נמוך בהרבה מהמחיר שתצטרכו לשלם בכל ערוץ פרסומי אחר, ועל תוצאות הקידום ממומן אין עוררין, כך שזו בהחלט השקעה משתלמת.

מלבד זאת, אל תטעו לחשוב שהדבר מסתכם בכסף ובמי שמוכן להשקיע יותר. גוגל מתייחסת לפרמטר נוסף – רכיב הנקרא ציון איכות QUALITY SCORE, ומה זה אומר?

שבראש ובראשונה גוגל תמיד תדאג להעניק לגולשים שלה את חוויית הגלישה והשימוש הטובה ביותר, גם כאשר מדובר בפרסומות.

גוגל לא מסתפקת בקבלת הצעת ה-CPC הגבוהה ביותר, אלא בודקת את מידת התועלת והרלוונטיות בין המודעות המתחרות, על מנת להציג בסופו של דבר בפני הגולש את התוצאות האיכותיות ביותר למשתמש.

ציון האיכות מורכב משני דברים עיקריים: היסטוריית ביצועי המודעות של המפרסם אם יצר קידום ממומן בגוגל בעבר, וטיב דף הנחיתה  או הקישור של המודעה הממומנת. ציון האיכות מבחינת גוגל הוא אקוטי וחשוב. ציון האיכות בקידום ממומן משפיע ישירות על האפשרות לפרסם בגוגל, על המיקום בו תופיע המודעה ותכיפות הופעתה, וכן על התעריף לקליק.

סרטון על קידום ממומן בגוגל

בניית אתרים איתי ורצ'יק חברה לבניית אתרים
איתי ורצ'יק בניית אתרים ושיווק באינטרנט

התקשרו עכשיו 072-3937747 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עוד טיפים ומדריכים בנושא

תעקבו אחריי ברשתות החברתיות

אודות המחבר

איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר קידום ממומן בגוגל – קידום אתרים ממומן. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על פרסום מדהים בפייסבוק וברשתות החברתיות, על בניית אתר וקידום אתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בפייסבוק וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בפייסבוק ובאינסטגרם מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב (הוא גם בהפרעה) קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
שירות איכותי, מיתוג ברשתות החברתיות בפייסבוק ובאינסטגרם וגם בלינקדאין ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בפייסבוק ובאינסטוש שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בפייסבוק עובד מדהים, תודה!
Yogev Hashay
Yogev Hashay
קרא עוד
עבודה מצויינת, איכותית ומקצועית תודה על היחס החם והטוב
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בפייסבוק בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
שתפו את המאמר עכשיו!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!

דילוג לתוכן