תרגום טקסט בחינם לגמרי 100% – כנסו עכשיו

תוכן עניינים
תרגום טקסט

תרגום טקסטתרגום טקסט: בעידן האינטרנט הפך העולם שלנו לכפר גלובלי קטן. בלחיצת כפתור אנו יכולים להתכתב עם תושבים ממדינות שונות כמו ספרד, צרפת ואפילו ארצות הברית. על פי רוב, אנו נתכתב עם אנשי שיחנו באנגלית, אך לפעמים לא תהיה ברירה אלא למצוא מתרגם כדי לתרגם טקסטים לשפות כמו אנגלית או ספרדית ולכן, תרגום משפטים באנגלית הוא שירות נפוץ ביותר. על כל פנים, תרגום טקסט הוא מלאכה לא פשוטה השמורה בעיקר למקצוענים.

מתי נשתמש בתרגום טקסט בחינם?

אנו זקוקים לתרגום טקסט מסיבות שונות. לדוגמה, אם אנו טסים לחו"ל כדי ללמוד מקצוע משתלם ומבוקש, נרצה לתרגם את המסמכים וההמלצות שלנו לשפת היעד שבה מדברים במדינה זו.

כך שיוכלו להתרשם מאתנו לטובה. דוגמה נוספת היא תרגום ספרותי של סיפור קצר או רומן. אם כתבנו ספר, נרצה לפרסם אותו ברחבי העולם. כמו כן, אחד השימושים הבולטים יותר לתרגום בימינו הוא תרגום אתר אינטרנט.

כבעלי עסקים אנו מעוניינים להתקדם ולפתח, ולהציע את השירותים שלנו בשפות שונות על מנת להגדיל את ההכנסות.

תוכלו להיכנס לאתר תרגום טקסט חינמי בחוץ לארץ, כמו זה: https://onlinetranslates.com/

מתי נשתמש בגוגל טרנסלייט?

אתרים מותאמים לקידום בגוגל

בימינו ניתן למצוא טכנולוגיות שונות המבוססות על הבינה המלאכותית, וביניהם תרגומי מכונה.

ממבט ראשון, אין קל מזה: אתם כותבים תוכן לאתרים, מעתיקים את הטקסט לתוך תבנית, בוחרים את השפות הרצויות ומקבלים בחזרה את הטקסט המתורגם.

אבל כשמתעמקים בעניין, מגלים כי תרגום המכונה אינו איכותי וכולל שגיאות לא מעטות או משפטים מוזרים. חיסרון בולט נוסף בתרגום מכונה הוא חוסר אינדוקס מצד גוגל.

גוגל אינה מחשיבה את העמודים שהיא מאנדקסת, ועל כן עמודים שתורגמו על ידי גוגל טרנסלייט אינם יכולים להיות מקודמים באופן אורגני.

מעבר לכך, כאשר אתם מעבירים טקסט לתרגום בגוגל, אתם למעשה חושפים אותו לציבור הרחב וגורמים לחשיפתו.

מה היתרונותיו של מתרגם טקסט מקצועי?

למרות השכלולים הטכנולוגיים הקיימים היום, רק מתרגם בן אנוש יכול להשיג את הדיוק הנחוץ בתרגום.

על כן, אם אתם מעוניינים בתרגום מקצועי, כדאי לפנות למתרגם מכמה סיבות. ראשית, בניגוד לתרגום מכונה, אצל המתרגם תקבלו יחס אישי ומענה מהיר לכל בקשה. שנית, נכון להיום רק בני אדם יכולים להבין את הניואנסים הקטנים שבשפה הכתובה והמדוברת.

כך לדוגמה, בעוד מתרגם בן אנוש יתרגם את הביטוי "חבל על הזמן" כתיאור של דבר מה טוב ואיכותי, הרי התרגום האוטומטי יכול לספק תרגום המעיד על כך שהדבר אינו שווה את ההשקעה כלל.

שלישית, המתרגם יכול לשים לב לטעויות בשפת המקור ולהפנות את תשומת לבו של לקוחו. כך שבטרם הטקסט יוגש לאחרים, ניתן יהיה לשנות אותו ולהתגבר על טעויות מביכות.

איך בוחרים מתרגם טקסט?

קידום ממומן בגוגל PPC

ראינו כי תרגום טקסט לספרדית, אנגלית או כל שפה אחרת אינו פשוט כפי שהוא נראה. על כן, חשוב לבחור מתרגם איכותי שיוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אלה כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם לבחור את המתרגם שלכם:

  1. תרגום לשפת האם – אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לבדוק הוא האם בעל המקצוע המתרגם לשפת היעד דובר שפה זו. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שלא ייפלו טעויות במהלך התרגום.
  2. זכרו כי התרגום הוא מקצוע – תרגום טקסט הוא מקצוע לכל דבר ועניין. עבור אנשים רבים משימת התרגום נראית פשוטה למדיי, אך אם מתעמקים בה מגלים שלא כך הדבר. כמו בכל דבר, גם כאן כדאי לחפש איש מקצוע טוב המכיר את רזי התרגום ויש לו ניסיון רב בתחום.
  3. ומה לגבי התעריף – תעריפי התרגום משתנים בהתאם לשפה שאליה מתרגמים ונדירותה. כמו כן, המחיר עשוי להשתנות אם תבקשו לבצע אותה בדחיפות או אם תציגו דרישות מסוימות.
  4. תרגום שעובר הגהה – כל תרגום ללא יוצא מן הכלל צריך לעבור הגהה. לעתים עושה זאת המתרגם עצמו ולפעמים הוא מעביר את עבודת התרגום שלו לאחרים. כך או כך, אם אתם מעוניינים בעבודה איכותית, התעקשו על ביצוע הגהה.
  5. עבדו עם המתרגם – אם אתם מעוניינים להשיג תוצאות טובות לתרגום שלכם, פשוט עבדו יחד עם המתרגם. לצורך העניין, תוכלו לבקש ממנו להגיש לכם עמוד או שניים מתוך התרגום ולראות אם התרגום לרוחכם.
  6. להתאים את המתרגם לסוג התרגום – במקרים רבים בתוך התרגום ישנם תתי תרגום רבים. יש מתרגמים המתמחים בתרגומים מדעיים, אחרים בספרותיים ואחרים פשוט מתרגמים אתרי אינטרנט. כשאתם פונים למתרגם מקצועי, עליכם לוודא שהוא בקיא בתחום התרגום שאתם מחפשים.
  7. המלצות – כדאי למצוא מתרגם מומלץ ששמו הולך לפניו ברבים. תוכלו לבחון את תיק העבודות של מתרגם כזה או להתייעץ עם לקוחותיו.

תרגום טקסט שהוא השקעה לטווח הרחוק

כאשר מדובר על בניית אתרים, פעולת התרגום כרוכה בהוצאות לא מעטות, בייחוד אם אתם דואגים לעמוד בקשר עם המתרגם באופן תמידי, וזאת עוד מבלי שדיברנו על התעריף שסוכם מראש. על כל פנים, כאשר מדובר על תרגום טקסט טוב, ההשקעה משתלמת בסופו של דבר.

זאת משום שאתם מקבלים לידכם תרגום מקצועי ואיכותי שתוכלו לעשות בו שימושים רבים – בין אם מדובר בתרגום לאתר האינטרנט שלכם, ובין אם בתרגום מסמכים חשובים. מסיבה זו, אל לכם להתפשר על מתרגם מנוסה ומקצועי המכיר היטב את העבודה.

תרגום אתרים

איך לבנות אתרים שקל לקדם בגוגל

כנסו כאן וכתבו את ה-URL (כתובת האתר) שאתם רוצים לתרגם באופן הבא: www.sitename.co.il

אפשר לכתוב רק URL – כתובת אתר של שם הדומיין המקורי בלבד.
אין להוסיף http:// או https:// או כתובות דפים פנימיים אחרים שבאתר.

אחרי התרגום, יהיה אפשר לטייל באתר המתורגם שכתבתם לתרגום וכן גם לצפות בעמודים שתורגמו בצורה אוטומטית בעזרת המערכת. בקרוב יוטמע כאן הקוד לשימוש במערכת.

סרטון על תרגום טקסט אונליין

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר תרגום טקסט בחינם לגמרי 100% – כנסו עכשיו. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!