יצירה וניהול של דוחות בגוגל שופינג – אוטומטיים וידניים

תוכן עניינים
יצירה וניהול של דוחות בגוגל שופינג

מה זה גוגל שופינג?

גוגל שופינג (Google Shopping) הינו שירות פרסום מוצרים מטעם חברת גוגל, המאפשר לצרכנים לחפש מוצרים מגוונים, ולהשוות בין מחיריהם השונים אצל מספר רב של חנויות. המוצרים המפורסמים בגוגל שופינג מופיעים כבר בדף החיפוש הראשי בהתאם לחיפוש של הצרכן. הרכישה יכולה להתבצע הן באתר הספק, והן בתוך הפלטפורמה של גוגל – אך זו תדרוש אחזקת חשבון גוגל אישי.

חיבור של גוגל שופינג אורגני Free Listiing וממומן באתר

אם בעבר גוגל שופינג היה שירות בתשלום בלבד, בשנים האחרונות השירות מאפשר לבעלי העסקים לפרסם את מוצריהם בחינם, כאשר הלאגוריתם מכניס את המודעות החינמיות בין אלו הממומנות. כמובן שעדיין המוצרים שפרסומם ממומן, יקבלו חשיפה גבוהה יותר, ומיקום אסטרגי יותר ב'קרוסלת' המוצרים. הדרישה לפרסום מוצר בפלטפורמה של גוגל, שונה מאתרים שונים בכך שהיא משלבת בין צורת עבודה של פרסום ממומן לפרסום חינמי, ולכן השירות מתאים לעבודה בשני המישורים להשגת החשיפה המירבית.

יצירת קמפיין בגוגל שופינג בתרגוט לקהלים הרלוונטיים

בעזרת האלגוריתם של גוגל, גוגל שופינג מאפשר למוכר ליצור קמפיינים שיתמקדו בסקטור ספציפי בהתאם למוצר אותו הוא מוכר. בעת הכנסת תיאור המוצר למערכת הפרסום של גוגל שופינג, ניתן לבחור אוכלוסיית יעד ספציפית שתיחשף למוצרים בהתאם לחיפושיה השונים ברשת. למעשה, גוגל שופינג יכול להציג מוצרים שאינם עונים באופן ישיר על החיפוש המבוקש, אך במעשה זה חושפים את המוצר לאותו סקטור בו המשווק מעוניין.

יצירת מטרות והמרות בעזרת גוגל שופינג

שירות גוגל שופינג מאפשר למפרסמים ליצור יעדים מדידים עבר הצלחת הפרסום שלהם, בהתאם לאסטרטגית הפרסום הנבחרת. לאחר שהמפרסם מציב לפלטפורמה יעדים, היא תפעל באמצעות האלגוריתם להביא לשיפור החשיפה של הפרסום, עד כדי מקסום החשיפה לרמה האופטימאלית ביותר. בנוסף, שירות גוגל שופינג פועל בחלק גדול מן העולם, ובזכות כך מאפשר לפרסם מוצרים באופן רחב, לפלח אוכלוסייה יותר גדול. המחירים של מוצרים שונים יופיעו במטבע המקומי של מקום החיפוש. בנוסף, גוגל שופינג יודע לפרסם מוצר שמחירו מתאים למחיר הממוצע של אותו מוצר בשוק המקומי.

יצירת דוחות אוטומטיים בגוגל שופינג

גוגל שופינג מאפשר למפרסמים לקבל תמונת מצב בנוגע לקמפיין הפרסום הנבחר. תמונת המצב מתקבלת באמצעות דוח שמייצרת הפלטפורמה בהתאם לבקשתכם. הדוח יכול לספק מידע רב החל מאיזה חיפוש של מילה או ביטוי הובילו לחשיפה מירבית של הפרסום שלכם, וכן האם החשיפה הובילה לרכישה. ניתן גם לדעת האם המוצר נקנה על ידי קונים "ספונטניים" או כאלו יותר מחושבים שחזרו לדף המוצר מספר פעמים, הצלחת קמפיין הפרסום בקרב אוכלוסיית היעד וכו'. כמובן שכל נתונים אלו עוזרים למקד ולשפר את טכניקת הפרסום. איתי ורצ'ק מתמחה במעקב ובהטמעת דוחות של גוגל שופינג בתוך העסק שלכם, בכדי לשפר את יכולת הפרסום ולהביא למקסום פוטנציאל החשיפה של המוצרים שלכם בקרב הפלטפורמה ברשת. איתי מתמחה כבר שנים רבות בתחום השיווק באינטרנט, ופועל באופן מקצועי ואמין להביא לכך שמכירותכם יגדלו על ידי שיפור השיווק והפרסום בפלטפורמות השיווק האינטרנטיות השונות.
לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר יצירה וניהול של דוחות בגוגל שופינג – אוטומטיים וידניים. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!