קבלו 4 דרכים לעשות כסף באינטרנט עם תוכנית שותפים

תוכן עניינים
קבלו 4 דרכים לעשות כסף באינטרנט עם תוכנית שותפים

תוכנית שותפים היא שיטה להגדלת רווחים שבמסגרתה מקבל בעל הבלוג או האתר או זה שמצליח למכור את המוצרים שהוא משווק, תמלוגים כספיים בתמורה לקידום שירות, מוצר או אתר אחר.

חשוב לציין, שרק לאחר מכירת מוצר, ובהרשמה לתוכנית שותפים עם חברה כלשהי שמאפשרת זאת, ניתן לקבל תשלום ובהתאם לתנאים של אותה החברה.

ניתן להצליח לקבל תשלום הנמדד בעזרת מספר צורות של המרה, כמו למשל: הקלקות, כניסות ללינק (CPC – Cost Per Click) או מכירות מוצר או ליד (CPA – Cost Per Action).

איתי ורצ'יק מסביר במילים אחרות, שהשותף העסקי במקרה זה הוא כמו מתווך נדל"ן, רק שהוא אינו צריך לשלם בתמורה לקבלת תעודת המתווך. כל בן אדם שרוצה ואפילו לא חייב להיות בעל אתר או בלוג, יכול לקדם מוצר או שירות כלשהו ולקבל עליו רווחים.
איך? בעזרת מספר אפשרויות שנסביר עליהן בהמשך.

איך זה עובד מבחינה טכנית?

תוכנית שותפים עובדת מבחינה טכנית בצורה פשוטה למדיי. כל שיש לעשות הוא לבדוק אצל איזו חברה שתרצו, באינטרנט או אפילו באופליין בפנייה ישירה, האם יש להם תכנית שותפים בה הם מתגמלים את המשווקים שלהם על סוג המרה כלשהו, אחרי כן לקשר לאתר של התוכנית קישור שיכול לכלול מלל, תמונה או סרטון קצר ולהתחיל לשווק.

ישנן מערכות וחברות, אשר נותנות גם קישור אפיליאייט – Affiliate link, שנותן אינדיקציה למשווק ולחברה שמתגמלת, איזה לקוחות הגיעו דרכו.

לקישור מיוחד זה יש קוד מסוים, על מנת למנוע מצבים של זיופים וגניבת לידים או פשוט לדעת לעקוב אחר הנתונים.

באילו פלטפורמות עובדת תוכנית השותפים?

התוכנית יכולה לעבוד במגוון רחב של פלטפורמות. אלה רק כמה מהן לדוגמה:

  • בלוגים ואתרים אם יש לכם אתר או בלוג המקושר לאתר (אפשר גם בלוג חיצוני), ניתן להשתמש בהם בתור קישורים. מעבר לכך, אם אינכם מעוניינים שהפוסטים ייראו ספאמיים, כדאי להעניק תיאורים למוצרים או לשירותים שמספקת החברה שעמה אתם עובדים. וזה עוד לא הכול. אם אתם רוצים להביא תנועה לבלוג שלכם ולזכות בהכנסה פאסיבית מקישורים איכותיים, ייתכן שתצטרכו לקדם את האתר או הבלוג שלכם באופן אורגני – לבצע חקר מילות מפתח ואופטימיזציה לעמודים שאת זה אני מסביר במאמר אחר שלי על ביצוע מדויק של מחקר מילות מפתח.
    לי יש כמה נכסים דיגיטליים, אשר מקבלים באופן גורף אלפי כניסות בחודש של גולשים בצורה אורגנית בלי השקעה של כסף בפרסום ממומן, ומכניסים עשרות אם לא מאות לידים בחודש אותם אני מוכר לנותני שירות, שיכולים לספק את השירות לאותם הלידים. המחיר והתגמול שלי מתבצע פר ליד.

סרטון על איך לקדם אתרים ולעשות מזה כסף

ואז אחרי שהצלחתם להשיג טראפיק לאתר, יש אפשרות להרוויח כסף ולקבל מגוגל בעזרת גוגל אסדנס. תראו בסרטון הבא:

סרטון על פתיחת חשבון גוגל אדסנס

  • פרסום בפייסבוק – ניתן לפרסם את הקישורים בדפים עסקיים, קבוצות ומודעות ממומנות (אם זה משתלם לכם). אמנם לוקח זמן להחזיר את ההשקעה שאיבדתם בפרסום הממומן, אך העניין משתלם בסופו של דבר, רק אם אתם יודעים איך לבצע אופטימיזציה נכונה לקמפיין שלכם. כי ברגע שאתם מגיעים לקהל היעד הנכון, ניתן להרוויח רווחים נאים.
    עדיף להתחיל בקידום אורגני ברשתות החברתיות, בקבוצות או בפניה ישירה לבעלי עניין.

סרטון על איך מפרסמים בפייסבוק ובאינסטגרם בצורה אורגנית תכניות שותפים

  • גוגל אדוורדס – גם כשמדובר במודעת גוגל אדוורדס אפשר להשתמש במודעות הממומנות גם אם הן כוללות קישורים של תוכנית שותפים. אף על פי כן, חשוב להבין שאם תעשו זאת לא תהיה לכם שליטה על עמוד הנחיתה ובמקרים מסוימים גוגל לא אוהבת את זה. מסיבה זו, כדאי ליצור עמוד נחיתה באופן עצמאי ולהציע בו תכנים לגולשים הכוללים גם ערך מוסף, ליצור טופס להשארת פרטים ולהסביר לגולש שלאחר השארת הפרטים הוא יופנה לעמוד המוצר ופשוט להפנות את הלקוח אל עמוד הנחיתה של תכנית השותפים בעזרת הלינק שותפים שלכם.

סרטון על איך לקדם בגוגל ולהתחיל קמפיין ממומן בגוגל PPC כמו שצריך

רשימות תפוצה במיילים – אחרי שאתם כבר עם וותק בתחום, בטח צברתם קהל ורשימות תפוצה מדהימות וארוכות. למה זה חשוב? כי באמצעות רשימות תפוצה איכותיות ניתן להגיע לרווחים נעים במסגרת תוכנית שותפים ובזיל הזול!

  • האנשים הרשומים לרשימת התפוצה הם בדרך כלל לקוחות חוזרים המעוניינים לקבל מידע רלוונטי ולכן סביר להניח שאחוז ההמרה יהיה טוב. יחד עם זאת, לא תמיד קל להרכיב רשימת תפוצה טובה בגלל חוק הספאם האוסר על שליחה של יותר ממייל אחד לאדם שלא נתן את הסכמתו לקבל מיילים, או גם שאנשים בדר"כ לא קוראים מיילים שיווקיים ישר בלי להכיר את הבן אדם או את המוצר באופן רלוונטי עבור אותו קורא. אך הפרסום הזה, הוא זול למדיי וניתן להרוויח ממנו סכומים נאים של ROI – Return On Investment החזרה על ההשקעה שלכם בקמפיין.

האם באמת מרוויחים בקלות?

יש אנשים שחושבים שתוכנית שותפים היא דרך להרוויח "כסף קל" כמו שהם גם חושבים על שיווק שותפים.

אולי שמעתם על אנשים שהצליחו להרוויח עשרות אלפי שקלים ביום אחד, אך מה שהם לא מספרים לכם הוא שהתכנית היא עסק לכל דבר ועניין, ולפני שאתם מתחילים להרוויח, עליכם להשקיע לא מעט משאבים שהם זמן וכסף והמון אנרגיות. נוסף על כך, תוכנית שותפים מתאימה לרבים שרוצים להתחיל לעשות כסף באינטרנט.

אתם יכולים להיות בעלי עסקים עצמאיים, שכירים או אפילו מובטלים ולעבוד מהבית בעזרת מחשב 1 פשוט עם אינטרנט, שבעזרתו תוכלו להתחיל להירשם לתכניות שותפים, לשווק ולהרוויח כסף לאט לאט.

ומלבד זאת, אם כבר יש לכם אתר משלכם ואתם משקיעים בו בכל המרץ, מדוע לא לנסות ולעשות מזה עוד כסף?

אילו אפשרויות רווח קיימות?

אם אתם מעוניינים להוציא את תוכנית השותפים שלכם לפועל, עליכם להביא בחשבון שקיימים כמה חוזים עיקריים.

החוזה הראשון הוא CPM, הנקבע לאלף צפיות. כלומר, אתם מקבלים תשלום על כל 1,000 צפיות ללא קשר אם רכשו את המוצר או לא.

החוזה השני הוא CPC – אתם מקבלים תשלום פר הקלקה. החוזה השלישי הוא CPL  – COST PER LEAD מחיר לליד איכותי, כלומר ליד של אדם שהתעניין באמת ובתמים במוצר מסוים. ולבסוף, CPA COST PER ACTION הוא חוזה שלפיו מקבלים תשלום עבור פעולה שנעשתה באתר – השארת פרטים או ביצוע תשלום.

לכל שאלה ועניין, תוכלו ליצור איתי קשר באתר, בהצלחה!

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר קבלו 4 דרכים לעשות כסף באינטרנט עם תוכנית שותפים. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!