משבר נגיף הקורונה – הוא לא משבר עבור העסק שלכם

תוכן עניינים
משבר נגיף הקורונה – הוא לא משבר עבור העסק שלכם

משבר נגיף הקורונה – הוא לא משבר עבור העסק שלכםהמדינה כולה חיה בצל משבר נגיף הקורונה אשר תקף אותנו בחודשים האחרונים. בחודש האחרון המדינה החמירה בצורה קיצונית את ההסגר וההגבלות כך שאנשים רבים נפגעו כתוצאה מהמצב.

משבר נגיף הקורונה – רק החזק שורד

המגיפה הבריאותית יצרה משבר כלכלי שלמעשה רק התחלנו לחוות אותו וגם ביום שאחרי הקורונה המשבר הכלכלי עשוי ללוות אותנו לפחות עוד מספר חודשים קדימה. המרוויחים העיקריים הם רשתות המזון אולם המפסידים העיקריים הם בעלי העסקים הקטנים והעצמאיים, אך אצלי, בניית אתרים ממש יכולה להציל חיים.

מדובר בשוק של עשרות אלפי עסקים המספקים עבודה למאות אלפי עובדים (אולי מיליוני עובדים) מסך הציבור בישראל. המאמר הזה הוא כדי לעזור לכם להתמודד עם משבר הקורונה ולא להפוך אותו גם למשבר בעסק שלכם.

בקצרה על נגיף הקורונה:

הקורונה הוא נגיף שהחל להתפרץ בסין בסוף השנה הקודמת ובעל אחוזי הדבקה גבוהים מאוד. בעוד מדינות רבות בעולם סובלות מהתפשטות הנגיף וכמות הנדבקים, מדינות כמו איטליה, צרפת, גרמניה, ספרד וסין כמובן נפגעו ממנו הכי הרבה.

גם בישראל היקרה והקטנה שלנו הנגיף עשוי להתפרץ במהירות אפילו גדולה יותר מהיום ואיננו יודעים כמה באמת חולים וכמה עוד עשויים לחלות בו בתקופה הקרובה.

התסמינים המלווים את חשש נגיף הקורונה דומים לאלה של שפעת: חום, צינון, שיעול, קשיי נשימה ולעתים גם כאבי שרירים. הישמעו להוראות משרד הבריאות ושמרו על עצמכם, על משפחתכם ועל הסביבה שלכם. בנוגע לעסק שלכם – המשיכו לקרוא ולמדו כיצד לשמור עליו גם בתקופה הקשה הזו.

מהי המגמה שקוראת היום בישראל וכיצד זה קשור אליכם?

בשל הוראות משרד הבריאות, הבידודים הרבים וההסגרים על הקהל מרבית העסקים בישראל נפגעו. גם שכירים רבים נפגעו כיוון שהם חויבו להיות בבידוד או לצאת לחופשה בתשלום עם דמי אבטלה משופרים כביכול אך לא כאלה שמספקים להם את ההכנסה שהייתה להם כשכירים.

אנשים מצמצמים בהוצאות כי להיערך לאפשרות של בידוד כללי והסגר מלא במדינה וכן לשמור כסף ליום שאחרי. מה שאומר שעסקים רבים נפגעים כי פתאום כבר לא דחוף לקנות X או להזמין את שירותיו Y. אפילו הטיפול שרצינו לעשות במכון Z או המנוי לחדר הכושר כבר לא חשובים כרגע. הבריאות מעל הכול. אז איך בכל זאת, כעצמאיים או בעלי עסקים קטנים עם כמה עובדים, נוכל למנוע משבר בעסק ואולי פשיטת רגל פוטנציאלית?

איך אנחנו יכולים להימנע מהגעה למשבר בעסק?

  • צמצום בהוצאות – המפתח הראשון הוא לצמצם בהוצאות שלכם. לצמצמם בהוצאות הביתיות וכמובן גם העסקיות שלכם עד כמה שניתן. אפשרו לעובדים לצאת לחל"ת, צמצמו הוצאות לא חשובות. בצעו פחות עבודה עבור לקוחותיכם בתקופה זו עם כוח אדם מצומצם ועוד. אל תעצרו את הפעילות העסקית לגמרי בשל הצמצום בהוצאות אלא התנהלו חכם יותר ובמינון נמוך יותר. השקיעו בטכניקות פרסום שיעזרו לכם בעתיד ויעלו לכם כרגע פחות כסף.
  • השקעה בטכניקות פרסום לטווח ארוך – ניהול קמפיין ממומן בגוגל/בפייסבוק יכול להניב לכם תוצאות מידיות לעסק. אתם משלמים ומביאים תנועה מיידית לאתר שלכם שיכולה להפוך ללקוחות. מה קורה בתקופה הזו? אתם עשויים להוציא יותר כסף על פחות לקוחות כיוון שאנשים לא ממהרים להשקיע כספים ולהוציא מהכיס. לכן, המון עסקים בתחומי התעופה, התיירות, הפנאי והבידור כמו הופעות וכנסים, כבר לא משקיעים בפרסום הממומן, מכאן שכדאי להשקיע יותר ולעלות את הוצאות הפרסום הממומן , כי כרגע התחרות להשיג תשומת לב מהלקוחות ירדה והעלויות הרבה הרבה יותר זולות (מניסיון ואני מצרף לכאן צילומי מסך לדוגמאות):

דוגמאות תוצאות עלויות פרסום ממומן בפייסבוק עבור לידים ללקוחות

  • והשקיע גם בקידום אתרים אורגני ובטכניקות פרסום שייתנו לכם פירות בטווח הארוך. 
    נצלו את המצב להשקיע לטווח הארוך כדי לחזור לשגרה במהירות ביום שאחרי.
  • פיתוח שירותים/מיזמים שיכולים להכניס כסף גם במצב הנוכחי – ברגעי משבר אנו הכי יצירתיים שיש ואז גם עולים הרעיונות הטובים ביותר. זה הזמן שלכם לחשוב על שירותים ומוצרים נוספים שאתם יכולים לפתח ולתת ללקוחות שלכם בתקופה הקרובה שגם יכניסו לכם כסף וגם יעזרו ללקוחות שלכם.
  • קבלת עזרה מהממשלה – נצלו את היוזמה של הממשלה לעזור לעצמאיים ובעלי עסקים קטנים שנפגעו כתוצאה מהמשבר כדי לשרוד אותו. ישנן קרנות מטעם הממשלה המעניקות הלוואות, עכשיו בתקופת המשבר, בריביות ממש מוזלות או ללא ריבית כלל כדי לסייע לעסקים לעבור את התקופה הזו. כמו כן תוכלו לקבל דחיות בתשלומי המיסים, הקלות ועוד. הישארו מעודכנים גם בנושא החדשות הללו והתייעצו עם מומחה בתחום.

הדבר הכי חשוב בתקופה הזו היא לא לעצור את הפעילות העסקית שלכם, זו שדואגת להכנסות שלכם ולחיים שלכם ושל משפחתכם.

אתם צריכים תמיד להישאר בתודעה של הלקוחות שלכם, להשתדל להשיג כמה שיותר עבודה, לייצר הכנסה מרעיונות חדשים בתקופת המשבר ולהשקיע בפרסום במינון נמוך יותר ובצורה נכונה לטווח הארוך – כך שביום שאחרי משבר הקורונה תוכלו לקבל אליכם כמות גדולה של לקוחות חדשים, תוכלו להוביל את התחום שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל ולצאת מהמשבר לפני כולם עם הזדמנות לפריחה מחודשת ואף גדולה יותר.

זקוקים לליווי וייעוץ מקצועי במהלך תקופת המשבר? הצטרפו אליי אל קורס בניית אתרים , ותצליחו לצאת מהמשבר ביחד איתי ועוד מעל 185 תלמידים!

רוצים לשווק ולקדם את העסק בצורה נכונה בתקופת המשבר ולצמצם בהוצאות מיותרות? איתי ורצ'יק מומחה בייעוץ וליווי לעסקים וכן בשירותי שיווק ופרסום בדיגיטל. צרו קשר באתר או בטלפון 072-3937747 ואשמח לשוחח ולעזור!

הראיון שלי עם רעות תות לגבי נגיף הקורונה - המצב משתפר

הפודקאסט שלי על נגיף הקורונה

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר משבר נגיף הקורונה – הוא לא משבר עבור העסק שלכם. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!