שיווק באינטרנט | השיטות ש- 99% מהזמן עובדות, מניסיון

תוכן עניינים
בלוג קידום אתרים שיווק וקידום אתרים באינטרנט קידום אתרים

מי יכול לתפקד בימינו בלי שיווק באינטרנט? האינטרנט הוא המקום בו הכל אפשרי, הכל זמין וכמעט כל מידע או פעולה נגישים לנו במהירות ובקלות. האינטרנט היא רשת גלובלית, ולכן שיווק באינטרנט הוא כל כך חשוב.

סרטון על שיווק באינטרנט: פרסום ממומן בגוגל

בלוג קידום אתרים שיווק וקידום אתרים באינטרנט קידום אתרים

המקשרת בין רשתות מחשבים רבות ברחבי העולם כולו. כמות המידע האדירה שיש באינטרנט, נאספת מדי שניות ונאגרת ברשת על ידי הרשתות החברתיות אתרי אינטרנט ודפי אינטרנט.

מן הסתם שמדובר בכלי בעל כוח והשפעה אדירים. בעשורים האחרונים כל העולם מנוהל יותר ויותר דרך האינטרנט. כל פן בחיינו תופס את מקומו ברשת האינטרנט אט אט. היום הכל נעשה באמצעות האינטרנט, החל מבירור מידע פשוט וכלה במידע רגיש, מהזמנת כרטיסים לקולנוע ועד הזמנות ורכישות גדולות של פריטים יקרים.

מה קשור פוליטיקה ושיווק באינטרנט?

גם הפוליטיקה עברה לזירה האינטרנטית, וכך גם עולם העסקים, והחברה כולה, שיצרה לעצמה מספר נישות חברתיות באינטרנט וביניהן מגוון הרשתות החברתיות, פורומים, בלוגים, בניית אתרים שיתופיים ועוד. בהתאם לכך, כמובן שגם העולם המסחרי מנצל את האפשרויות הבלתי נדלות שמציע האינטרנט מציע, בכל מה שנוגע לשיווק, הפצה וקידום מכירות.

איך שיווק באינטרנט עובד?

האינטרנט הוא בהחלט ביטוי מובהק של תהליך הגלובליזציה העולמי. הרשת מספקת גישה אל שוק אינסופי של קהל צרכנים עצום בכל רחבי העולם, בכל תחום, כל מקום וכל זמן שתבחרו. זהו המקום להגשים כל שאיפה ורעיון מבחינה שיווקית, ולהתקדם בקצב מהיר ביותר אל עבר המטרות שלכם.

בעידן המודרני שאנו חיים בו, אנו מחוברים כל הזמן, לאינטרנט ואחד לשני. אנו צמודים לסמארטפונים, לטאבלטים ולמחשבים, וניתן לומר שהאנושות התמכרה למצב זה משום שאנו גולשים ברשת ללא הפסקה.

מיליארדי אנשים בכל העולם נחשפים לאינסוף תכנים ברשת במשך שעות על גבי שעות. אנשים מתעוררים עם האינטרנט, מעבירים יום שלם באינטרנט והולכים לישון עם האינטרנט, אתם מבינים מה זה אומר? קידום אתרים באינטרנט מבטיח חשיפה, תפוצה ותוצאות בסדרי גודל שאף ערוץ שיווקי אחר לא הציע ולא אפשר מעולם.

שיווק וקידום אתרים באינטרנט – חשיפה רבה וזולה

כתיבה שיווקית וכתיבת תסריטים עסקיים בעשורים האחרונים נפרצו גבולות הזמן והמרחב בזכות רשת האינטרנט. רשת האינטרנט העולמית יצרה מהפכה היסטורית והיסטרית בכל הקשור לתקשורת. הקסם הזה נגיש לנו באמצעות הסמארטפון, הטאבלט והמחשב הנייד או הנייח. כולנו מחוברים אונליין לכל מה שקורה בעולם, כל הזמן וללא מאמץ.

כפועל יוצא מכך, נוצרו הזדמנויות משתלמות מאוד לשיווק על ארבעת ענפיו: פרסום, קידום מכירות, הפצה ומחירים (כולל יצירת תחרות).

הייתם חושבים שלאור הנתונים הללו, פעילות שיווקית באינטרנט תהיה דבר יקר מאוד, שכן התמורה שמקבלים בזכות הכלי הזה היא עצומה, אבל בפועל זה בדיוק להפך – ראו מחירים של כתיבת תוכן לאתרים באינטרנט. שיווק באינטרנט הוא זול מאוד לעומת עלויות פרסום בכל כלי שיווקי אחר בין אם מדובר בדפוס, שילוט, רדיו, טלוויזיה וכיו"ב.

העלויות הנמוכות יחסית, מתאפשרות דווקא בגלל האפשרויות הבלתי מוגבלות, חופש הפעולה והנגישות לקהל העצום שיש במרחב האינטרנטי. על כן, זהו יתרון נוסף ומשמעותי מאוד לטובת שיווק באינטרנט על פני שיווק בדרכים אחרות, משום שבאינטרנט מקבלים את התוצאות הטובות ביותר בעבור השקעה מינימאלית.

למי שיווק ברשתות החברתיות ובאינטרנט בכלל מתאים?

מילון מונחים בנושא פיתוח אתרים ושיווק באינטרנט - נכון להיוםהאינטרנט מלא באפשרויות והזדמנויות נפלאות, הזדמנויות ששינו את כללי המשחק בעולם העסקים ובנוסף לכך, שינו לחלוטין את שיטות השיווק המסורתיות שהיו נהוגות לפני שהאינטרנט הומצא וסחף אחריו את כולם. באינטרנט אנו זוכים לאפשרויות פרסום כמעט בלתי מוגבלות, ולתנאים שאף ערוץ שיווקי אחר לא יכול לספק. 

אין כל ביקורת או הגבלה על התכנים עצמם, על גודלם, על נראותם מבחינה קריאטיבית, ועל תכיפות וזמני הפרסום שלהם.

תוסיפו לזה את העלויות הנמוכות באופן יחסי לעלויות הכרוכות בבחירה בכל ערוץ שיווקי אחר, וקיבלתם את הכלי האולטימטיבי לשיווק עבור כל אחד מאתנו, בין אם מדובר עסקים מכל תחום שהוא, קטנים כגדולים, אנשים פרטיים בכל גיל, מכל רקע ומכל מעמד, וכן הלאה.

כן חשוב להדגיש כי כתיבה שיווקית והשיווק עצמו, מצריך השקעה ותשומת לב לאופן בו המשווק יוצר את הקשר עם קהל היעד שלו. התקשורת במרחב הווירטואלי מדמה את התקשורת בין בני אדם במציאות – הבנה וקבלה של הצד השני – קהל היעד, שיתופיות, כבוד הדדי, ודינאמיקה ידידותית ונעימה. וזה להצלחה בשיווק באינטרנט.

שיווק באינטרנט יכול להתבצע בכמה אופנים, לדוגמא: באמצעות ניוזלטר הנשלח במייל, ע"י אתרים אינטראקטיביים, אתרי תדמית, מדיות חברתיות, בלוגים, פורומים ועוד.

ישנן אפשרויות שיווק מגוונות מבחינת סגנון וסוגי פעולות ,המותאמות לכל נישה ברשת. אפשרויות מותאמות אלו, ישיגו את התוצאות הטובות ביותר בעבור התקציב שהושקע.

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר שיווק באינטרנט | השיטות ש- 99% מהזמן עובדות, מניסיון. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!