Rank Math VS Yoast SEO – מה יותר טוב

זמן קריאה: 4 דקות

Rank Math VS Yoast SEORank Math VS Yoast SEO – מתלבטים באיזה תוסף לבחור לאתר שלכם שיעזור לכם עבור קידום אתרים? אין ספק כי אנשים שיש להם אתר שמבוסס על וורדפרס ומעוניינים לקדם אותו בגוגל, יצטרכו לעשות שימוש בתוסף מתאים שיעזור להם להגיע לתוצאות רצויות. רוצים להבין בדיוק באיזה תוסף יהיה כדאי לכם לבחור לאתר שלכם, כך שתוכלו לקדם אותו על הצד הטוב ביותר? במאמר הזה נעסוק בכך ונסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת בכדי לבחור נכון.

חשוב לשים לב שלפני שאתם באים להשקיע את הזמן שלכם בחשיבה של קידום האתר, התוסף שתבחרו יכול להשפיע במידה ניכרת על היכולת שלכם לפעול באופן שוטף בפן הזה, ולפיכך יהיה כדאי לכם לבחון ברצינות את הבחירה שלכם, וזאת על ידי המידע שנחלוק עמכם, אשר יוכל לעזור לכם לבחור נכון.

  • ממשק המשתמש – אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר נוגעים לקלות השימוש בתוסף. Rank Math נחשב להרבה יותר נוח לשימוש, צבעוני, ופשוט הרבה יותר נעים לעין. יחד עם זאת, יש שליטה ב- Site Map. אם אתם רוצים לבחור בתוסף שתוכלו להתמצות בו בקלות, אז אין ספק שהבחירה שלכם בתוסף של Rank Math עדיפה הרבה יותר. אנו בטוחים שתהיו מרוצים ממנו בפן הזה.
  • שליטה בתמונות – בתוסף של Rank Math תהיה לכם שליטה טובה יותר על הפרמטרים של התמונות שאתם מעלים לאתר מבחינת הקידום שלהן בגוגל. כך למשל, תוכלו לקבוע TITLE ו – ALT וגם להפוך את התמונה עצמה ל – No-Follow.
  • איזה תוסף ותיק יותר? – לאורך שנים רבות התוסף של Yoast נחשב לבחירה האולטימטיבית בעבור כל מקדמי האתרים והאנשים שרצו לקדם את האתר שלהם בגוגל. אמנם התוסף הזה יותר ותיק, אבל לצד זאת אתם צריכים לשקול מה יותר טוב לכם וללכת על האופציה המתאימה ביותר במקרה הזה.
  • ניתוח תוכן – רוצים לקבל שליטה מלאה על ניתוח התוכן שנמצא באתר שלכם? שני התוסף עושים זאת בצורה לא רעה בכלל, אם כי לדעתנו בתוסף של Rank Math זה נראה יותר טוב לעין והם עושים זאת בצורה יותר ברורה. כך שאם זה משהו שחשוב לכם, אז זהו עוד היבט שיהיה כדאי לכם לשקול.
  • הפניה לעמודי שגיאה – במקרה ואתם רוצים להפנות את הגולשים אל עמוד עם שגיאת 404 או שגיאות אחרות שקשורות בניתוב של ה – URL, אז תוכלו לעשות זאת בחינם בתוסף של Rank Math, לעומת Yoast, שאצלם צריך לשלם בעבור משתמש Premium. כך שאם אתם רוצים לבחור באופציה החינמית, בוודאי שבחירה בתוסף של Rank Math עדיפה לכם.
  • אופטימיזציה של עד 5 מילות מפתח למאמר – יש לכם מאמר שאתם רוצים לקדם במנוע החיפוש של גוגל? עד עכשיו היה צריך לשלם בעבור משתמש פרמיום בתוסף של Yoast, אבל במקרה הזה Rank Math באו לעשות שינוי והציע אפשרות חינמית לקדם כל מאמר ולבצע בו אופטימיזציה לכמות של עד 5 מילות מפתח. זה ללא ספק עשוי להרחיב את הארסנל שלכם בקידום האתר.
  • הגדרת תפקידים – יש לכם עובדים או בעלי תפקידים שונים שהייתם רוצים להעניק להם גישה שונה למערכת? עם התוסף של Rank Math תוכלו לעשות זאת בקלות רבה ובצורה אינטואיטיבית. אמנם אפשר לעשות זאת גם עם Yoast, איך זה פשוט פחות נוח.

Rank Math VS Yoast SEO – מה עוד אפשר לומר

לאחר שחשפנו בפניכם את השוני המשמעותי ביותר בין התוספים הללו, אתם צריכים לשאול את עצמכם מהי הבחירה שהכי מתאימה לכם. בסופו של דבר אתם צריכים לחשוב על האפשרות שהולמת את הדרישות שלכם והדרך שבה תוכלו לקדם את האתר שלכם בצורה הנוחה ביותר. לפיכך יהיה כדאי לכם לשקול ברצינות את מה שאתם בוחרים לעשות במובן הזה.

אם אתם עדיין לא כל כך בטוחים לגבי התוסף שהכי מתאים לכם, אז תוכלו להתנסות בשימוש באחד מהם למשך תקופה מסוימת, ולאחר מכן תוכלו להתנסות בתוסף השני. זה יעניק לכם פרספקטיבה רחבה יותר ואפשרות להבין את השוני הקיים בין התוסף, כך שתוכל להיות לכם אפשרות להבין בדיוק מהי האופציה שאתם הכי מעדיפים בסופו של דבר.

קווים מנחים לקידום האתר בגוגל

Inbound Marketing - אסטרטגיות השיווק מהטובות ביותרכפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, יש לא מעט שיקולים שצריכים להנחות אתכם כאשר אתם באים לקדם את האתר שלכם, וזאת מלבד השימוש בתוסף כזה או אחר. כך שאם אתם רוצים לוודא שאתם נוקטים בכל הצעדים הנדרשים לקידום האתר שלכם בהצלחה, אז יהיה כדאי לכם להעניק מחשבה מספקת לכל דבר שאתם בוחרים לעשות במובן הזה.

לפני שאתם בוחרים ללכת על אפשרות כזו או אחרת, יהיה כדאי לכם לחשוב על השיקול שלכם ולהבין בעצם מהי האסטרטגיה שלכם לקידום האתר. בהתאם לזאת יהיה לכם הרבה יותר ברור איך אתם צריכים לפעול ומה עליכם לעשות על מנת לממש את היעדים שהצבתם לעצמכם.

ככל שתהיו יותר מסודרים עם התכניות שלכם, כך גם התוצאות שלכם יהיו יותר טובות. עליכם לזכור שתחום קידום האתרים הוא כזה שתמיד צריך להיות מעודכן בו וללמוד. אם אתם רוצים להיות בפסגה ולדעת שאתם עושים את הטוב ביותר לקידום האתר שלכם, לא תהיה לכם ברירה אלא תמיד להבין את החידושים בתחום והשינויים שגוגל עורכים באלגוריתם שלהם. זה רק יעזור לכם.

אתם לא חייבים לעשות הכול בעצמכם

אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם, אז אין לכם ידע של מקדם אתרים מקצועי, אז במקרה כזה יהיה כדאי לכם לפנות אל מקדם מנוסה שידע לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך בכדי שתוכלו להגיע לתוצאות אליהן אתם שואפים. בחירה במקדם אתרים שיודע את העבודה זה משהו שיוכל לעשות את ההבדל ביכולת שלכם להצליח ולהוביל את האתר שלכם לדירוג הרבה יותר טוב בגוגל בסופו של דבר.

בכדי לוודא שאתם אכן בוחרים לעשות את הטוב ביותר למען האתר שלכם, יהיה כדאי לכם לחשוב היטב האם אתם רוצים לעשות את העבודה של קידום האתר בעצמכם או שמא לפנות אל מקצוען שיוכל לעזור לכם במקרה הזה. רק לאחר שתהיה לכם תשובה ברורה לכך, תוכלו להיות בראש שקט ולהמתין עד שתראו את התוצאות הרצויות.

אם החלטתם לפנות אל מקדם אתרים, אז תוכלו למצוא בקלות לא מעט מקדמים את אשר מציעים את השירותים שלהם. מה שצריך לעניין אתכם זה איך תבחרו באחד שיוכל להציע לכם שירות מקצועי ולהבטיח שתוכלו להיות מרוצים לחלוטין ממה שקורה. הבדיקה של הדבר הזה עשויה לשנות לחלוטין את קידום האתר.

אסטרטגיה מקיפה לקידום האתר

אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם בהצלחה, עליכם לשים לב שאתם מבינים מה אתם עושים, שלב אחר שלב, וזאת תוך כדי ניתוח הנתונים שעומדים לרשותכם. זה יעזור לכם לפעול בצורה הרבה יותר ברורה וזה ללא ספק גם יוכל להקל עליכם עם כל ההתנהלות שלכם במובן הזה. כך שאתם רק צריכים ללכת על האופציה הנכונה בשבילכם.

תמיד תזכרו שאם אתם לא רוצים לעשות הכול בעצמכם, תוכלו פשוט לפנות אל איש מקצוע שיוכל לעזור לכם לאורך כל הדרך ולשתף אתכם בכל מה שאתם צריכים לדעת, תוך כדי שהוא יוכל לעזור לכם, על מנת להבטיח שהאתר שלכם יקודם בגוגל כשורה.

סרטון על Rank Math VS Yoast SEO

אודות המחבר
איתי ורצ'יק
איתי ורצ'יק

עוסק בפיתוח אתרים ובשיווק באינטרנט כבר משנת 2014, בעל סוכנות דיגיטלית WebZash. מוביל עסקים להגדלת הכנסות, בעזרת שימוש מנצח באינטרנט.

רוצים להגיב?
תוכן עניינים

התקשרו עכשיו 072-3937747 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עוד טיפים ומדריכים בנושא

תעקבו אחריי ברשתות החברתיות

שתפו את המאמר עכשיו!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בניית אתרים באשדוד ובכול הארץ קידום אתרים אחסון אתרים עיצוב אתרים IVBS לעסקים קטנים ובינוניים
תגובות מחשבון הוורדפרס שלכם
פתיחת שיחה
צריכים עזרה?
שלום לך :)
קוראים לי איתי ואשמח לעזור!
לחצו "פתיחת שיחה" כדי לפתוח שיחת whatsapp
Powered by
דילוג לתוכן