ג'ינגלים לעסקים שלך – מוזיקה להמתנה עם קריינות 100% מקורית

תוכן עניינים
ג'ינגלים לעסקים שלך – מוזיקה להמתנה עם קריינות 100% מקורית

ג'ינגלים לעסקים הם מעין שיר, מנגינה או שילוב ביניהם – על העסק ומטרתם לייצר מיתוג ואף להעביר מסר לקהל באמצעות שיר כיפי, מדליק וקולי.

אם יצא לכם פעם לנגן בראשכם קטעי שירים ששמעתם ברדיו או בפרסומות בטלוויזיה הרי שאתם מבינים כעת את המשמעות של ג'ינגל לעסק שלכם.

ישנם כמה מקומות שבהם נוכל להשתמש בג'ינגל לעסק שלנו ומכיוון שמדובר בכלי שיווק חשוב ויעיל כדאי לכם לכלול אותו, בנוסף לשיווק באינטרנט, גם כן בארסנל השיווקי שלכם.

לאיזה צורך אנו משתמשים בשירותי ג'ינגלים לעסקים?

 • מרכזיה/שיחות – כאשר אנשים יתקשרו אל בית העסק או מי מנציגיו – יוכלו לשמוע את הג'ינגל העסקי שלכם מתנגן ברקע. הוא יהיה נעים, מיוחד, אולי אפילו מצחיק או מגניב עד כדי כך שהם ימשיכו לנגן אותו בראשם גם לאחר השיחה. זו בדיוק ההשפעה שאתם רוצים שתהיה על הלקוחות המתקשרים אליכם. כך אתם מטמיעים את החברה שלכם בראשם ונשמעים כמו איזו חברת ייעוץ עסקי מקצועית ויכולים להעביר את המסר שלשמו נוצר הג'ינגל מלבד שיפור המוניטין והמיתוג שהג'ינגל תורם להם.
 • כנסים ואירועים – אם אתם מארגנים כנסים או אירועים של החברה או לחילופין מארחים לקוחות בסניף/במשרדים שלכם – טוב שיתנגן ברקע מפעם לפעם הג'ינגל העסקי שלכם.
 • פרסומות רדיו/טלוויזיה/אינטרנט – ג'ינגלים לעסק שלך יכולים להיות שימושיים מאוד גם כפרסומת לרדיו, לטלוויזיה או לפרסומות ווידיאו באינטרנט.
 • ועוד…

5 טיפים ליצירת ג'ינגלים לעסקים:

#1 – החיבור בין המוזיקה למסר השיווקי –

חיבור של מנגינה נחמדה עם השם של העסק בתוכה זה נחמד מאוד אבל זה לא מה שצריך להיות בג'ינגל עסקי מקצועי. בג'ינגל מקצועי לעסק שלכם צריך להיות גם מסר שיווקי מסוים. להעביר את החזון שלכם, להעביר מסר בנוגע למוצר או לשירות שלכם, מסר לשיפור הביטחון והאמון עם הלקוחות וכו'.

2# – מה הסוג המבוקש?

– ישנם ג'ינגלים הבנויים לרדיו, אחרים טובים יותר לאינטרנט ואילו יש כאלה שנוצרו עבור המשיבון במשרד כאשר לקוחות מתקשרים. לכל ג'ינגל יש את הסגנון הייחודי שלו ולכן כדאי לכם להתאים את הסגנון לאופן השימוש בג'ינגל.

3# – מה תרצו שהקריין יגיד בג'ינגל?

– האם תרצו ששם החברה יוזכר? האם תרצו שמוצר כלשהו יוזכר? כתיבת המלל חשובה מאוד וכדאי לעבור עליה ביחד עם חברת ההפקה כמה וכמה פעמים כדי לוודא שאכן אלו המילים הנכונות. בדרך כלל ג'ינגל יהיה בנוי ממעט מאוד מילים שאמורות לקלוע למטרה ולהעביר את המסר הנדרש.

4# – סגנון הג'ינגל

– האם תרצו ג'ינגל מצחיק? רשמי? משהו שמשדר רוגע ועם מוסיקה נעימה ברקע? משהו שמשדר אנרגיות ותשוקה? עבור בתי עסק שונים גם סגנון הג'ינגל עשוי להשתנות.

משרד קידום אתרים כבד, למשל, לא ירצה ג'ינגל מצחיק אלא סמכותי, רציני, רשמי שימתג היטב את החברה ויעשה את העבודה בלי יותר מדי התחכמויות. ג'ינגל לקופת חולים או קליניקה פרטית יהיה לרוב משהו נעים לאוזן ומרגיע ואילו בתי עסק אחרים יעדיפו משהו מקפיץ ומרענן.

5# – כמה הוא קליט?

– בסופו של דבר אתם רוצים לייצר ג'ינגל שאנשים ישמעו אותו והוא ימשיך להתנגן להם בראש. זה אומר שהוא צריך להיות קליט מאוד מבחינת הלחן ו/או המילים של הג'ינגל. לאחר שתקבלו את הסקיצה הראשונית בדקו האם הוא בהחלט יכול להיתקע לכם בראש ואם כן מדובר בג'ינגל טוב.

איפה כדאי לעשות ג'ינגל לעסק?

כאשר אתם באים לעשות ג'ינגל לעסק שלכם חשוב מאוד לבדוק עם מי אתם עובדים. על החברה לא רק לדעת להפיק לכם ג'ינגל מגניב וקליט, אלא גם להבין בשיווק ופרסום ולדעת לשלב בין המוזיקה והמלל לצורך העברת המסר והטמעתו במוחם של הלקוחות שלכם ולסייע להגדלת המכירות בעסק בסופו של דבר.

זה מה שאנו עושים בחברת IVBS של איתי ורצ'יק מתמחים בו ואוהבים לעשות ולייצר עבור לקוחותינו.

אנו מבינים כי ג'ינגל לעסק הוא חלק בלתי נפרד מתוכנית השיווק והמיתוג של העסק ומייצרים את הג'ינגל העסקי שלכם בהתאם.

היתרונות בעבודה איתנו על ג'ינגלים לעסק שלך:

מחירי הפקת הג'ינגל הנם מהנמוכים ביותר בישראל ומבלי לפגוע באיכות השירות, זאת בשל אנשי מקצוע מנוסים ושימוש בטכנולוגיה ותוכנות מתקדמות.

מחירון מיוחד עבור ג'ינגלים לעסקים

ג'ינגל עסקי

מיתוג מקורי
370
220 חד פעמי
 • מיתוג עסקי מקורי
 • תהליך פשוט, מהיר וידידותי
 • בחירה מספריית מוסיקה
 • תוכן מוכן מתבניות לפי קטגוריות
 • תמיכה טלפונית בוואטסאפ ובמייל

קריינות נתב

קריינות מקצועית
600
370 חד פעמי
 • מיתוג עסקי מקורי​
 • בחירת קריין או קריינית
 • קריינות מקצועית
 • תהליך פשוט, מהיר וידידותי​
 • בחירה מספריית מוסיקה​
 • תוכן מוכן מתבניות לפי קטגוריות​
 • תמיכה טלפונית בוואטסאפ ובמייל​
פופולרי

מה מיוחד כל כך בעבודה עמנו שמהווה יתרון על פני המתחרים?

אנו הראשונים בישראל ברכישת קריינות אונליין 24/7. תהליך ההזמנה הוא מאוד פשוט, מהיר וידידות. תוכלו להתרשם ולבחור מבין מבחר קריינים וקרייניות. באתר ספריית מוסיקה לבחירה. תוכלו ליהנות ממלל שיווקי כתוב לפי קטגוריות ותבניות מוכנות. ניתן כמובן לקבל תמיכה בטלפון, במייל ובוואטסאפ בכל עת.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא ג'ינגלים לעסקים

הג'ינגל יהיה באורך של כ-30-40 שניות לערך. הוא יופעל בשידור מחזורי בדרך כלל. לעתים הג'ינגל יהיה אפילו קצר יותר.

זה תלוי בסוג הייצור של הג'ינגל. אצלנו תוכלו ליהנות מג'ינגל לעסק שלכם בתוך 5-7 ימי עסקים בלבד בזכות השירות המהפכני של הזמנת ג'ינגל אונליין.

אנשים תופסים מחברות שיש להן ג'ינגל כחברות רציניות ומקצועיות. מלבד המוניטין עצמו הרי שגם הג'ינגל עצמו, אם נעשה בצורה מקצועית, יכלול מסר שיווקי כלשהו ולכן כאשר הם יזמזמו את הג'ינגל שלכם או ינגנו אותו בראשם – הלקוחות יטמיעו לעצמם את המסר השיווקי בראש.

ישנם אנשים רבים המציעים את שירותיהם כקריינים ונחשבים לקריינים איכותיים ומקצועיים מאוד. בשירות האונליין שלנו תוכל ולהזמין ג'ינגל מקריין/קריינית לבחירתכם או לתת לנו לבחור את המתאימ/ה ביותר עבורכם.

לסיכום על ג'ינגלים לעסקים עם סרטון מרתק

יצירת ג'ינגל לעסק שלכם יכולה להיות החלטה נבונה מאוד ומקצועית. כמובן חשוב לעבוד עם הגורמים המקצועיים הנכונים ליצירת הג'ינגל הטוב ביותר תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וקריינות איכותית. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

רוצים ללמוד עוד? צפו בסרטון שצירפתי לכם פה על איך לעשות ג'ינגל לעסק בעצמכם:

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר ג'ינגלים לעסקים שלך – מוזיקה להמתנה עם קריינות 100% מקורית. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

עקבו אחריי

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!