גוגל אדסנס: בניית אתרים רווחיים שמכניסים כסף עם Google Adsense

תוכן עניינים
גוגל אדסנס: בניית אתרים רווחיים שמכניסים כסף עם Google Adsense

אם אתם מחפשים אחר דרך לייצר הכנסה נוספת להשלמת ההכנסה הקבועה שלכם או כדי להגדיל את ההכנסות שאתם יוצרים מהנכסים האינטרנטיים שלכם – גוגל אדסנס היא דרך נהדרת. 

איך פותחים חשבון בגוגל אדסנס המדריך המלא על Google Adsense

בשונה ממערכות פרסום אחרות כמו בפרסום בפייסבוק ובאינסטגרם, גוגל אדסנס באמת יכולה לתגמל אותנו בסכומים יפים באופן יחסי לקליקים באתר שלנו וכמובן שהמוניטין של גוגל עומד בעינו ולא צריך לדאוג שמא הכסף לא יגיע או שלא יהיה עם מי לדבר כאשר התשלום שלנו יאבד בדרך מסיבה כלשהי. 

גוגל אדסנס היא חלק ממערכת הפרסום הגדולה באינטרנט ולפני שאתם רצים לנסות להרוויח כסף מאדסנס כדאי שתכירו, לפחות באופן כללי, את הפלטפורמה וכיצד זה עובד.

הכירו את מערכת הפרסום של גוגל – גוגל אדס ואיך היא קשורה לגוגל אדסנס:

מערכת הפרסום של גוגל נקראת גוגל אדס (בעבר הייתה נקראת גוגל אדווארדס). המערכת מציגה כמה תוצאות של פרסום ממומן בעמודי החיפוש בגוגל, לצד תוצאות חיפוש במיליוני אתרים המשתפים פעולה עם גוגל וכן כלים ואפליקציות של גוגל. 

המערכת יכולה לקדם אתכם כמעט בכל תחום שקיים עלי אדמות ולכן בעלי עסקים משקיעים כסף רב בפרסום במערכת, לטובת הבאת תנועה לאתר שלהם. 

בשונה מקידום אתרים אורגני הפרסום הממומן בגוגל מביא תנועה לאתר כבר החל מהשעות הראשונות של הקמפיין. 

אותם מיליוני אתרי שותפים של גוגל שדיברנו עליהם קודם – אלו אתרים פרטיים של אנשים או גופים שונים המציגים את פרסומות גוגל בהתאם למדיניות החברה ואילו גוגל מתגמלת את אותם אנשים עבור הפרסום. 

הצד של המפרסם נרשם לגוגל אדס ומשלם לגוגל והצד של בעל האתר נרשם לגוגל אדסנס ומפרסם את הפרסומות של גוגל בהתאם להנחיות ולמדיניות של גוגל כמובן.

איך עושים כסף מגוגל אדסנס?

אז בואו נדבר על זה מעט יותר לעומק ונראה כיצד זה באמת עובד. 

ראשית – היכנסו לגוגל ורשמו לצורך העניין "כסף באינטרנט". 

סביר להניח שתראו תוצאות אורגנית רבות של אתרים המקודמים לביטוי ולמעלה תראו תוצאות ממומנות עם המילה "מודעה" לצידם וכך תדעו שמדובר בפרסומת ממערכת הפרסום של גוגל אדס. 

אותם מפרסמים משלמים לגוגל להציג אותם גבוה בתוצאות ועבור כל לחיצה של גולש על הפרסומת הם ישלמו לגוגל סכום מסוים (הסכום משתנה בהתאם לתחום, לביטוי המפתח המרכזי של אותו חיפוש/אותה מודעה, לפי מידת הרלוונטיות של המודעה על פי המדדים של גוגל, לפי המתחרים וכמה הם מוכנים לשלם כדי להופיע גבוה יותר בתוצאות ועוד). 

כאשר הפרסום מגיע באופן ישיר מגוגל או מאתר/אפליקציה של גוגל – גוגל תקבל את מלוא הסכום מהלקוח. אולם, ייתכן ויש למישהו בלוג העוסק בתחום הכסף באינטרנט והוא החליט להציב בו שטחי פרסום של גוגל, כמו שכל חברה לבניית אתרים יזמית עושה, בדיוק כמונו. 

המערכת של גוגל תשים לו פרסומות שרלוונטיות לתוכן באותו עמוד שבו הפרסומות מוצגות – כלומר גוגל תחפש פרסומות שקשורות בכסף באינטרנט לצורך העניין ותציג את הפרסומות הללו אצלו. 

אם אתם גולשים בבלוג ונכנסים לפרסומת כזו הרי שבעל האתר מרוויח תמלוגים על זה שהוא מפנה את התנועה לאתר היעד שמשלם לגוגל כסף. התמלוגים יהיו אחוז מסוים ממה שהלקוח משלם לגוגל. גוגל לא מפרסמת בדיוק כמה. 

הרעיון מאחורי ההצלחה בגוגל אדסנס הוא לבנות אתר, לקדם אותו בנישה מסוימת, לייצר תנועה רבה ככל שניתן באתר, להציב פרסומות רלוונטיות ובהתאם להנחיות ולחוקים של גוגל וליהנות מהרווחים. 

גם אם המספרים נראים לכם קטנים – הם יגדלו ככל שתגדילו את התנועה באתר, ככל שתייצרו עוד אתרים כאלה שיניבו לכם רווחים וככל שתשפרו את האופטימיזציה של המודעות שלכם ותמקסמו רווחים לכל אתר.

כלי מעולה לביצוע אופטימיזציה לאתר שלכם, שיעזור לכם לראות בדיוק באיזה עמודים הגולשים שלכם נמצאים הכי הרבה פעמים ומה הזמן הממוצע של השארות הגולשים שלכם באתר, הוא גוגל אנליטיקס (ראו מדריך מלא למתחיל על Google Analytics).

מדריך הרשמה מהירה לגוגל אדסנס:

כדי להכניס כסף מגוגל אדסנס יהיה עליכם לפתוח חשבון GMAIL ואז להירשם לאתר של גוגל אדסנס. היכנסו לכתובת: www.google.co.il/adsense/start

לחצו על "הרשמה עכשיו". המערכת תבקש מכם לציין את כתובת האתר שבו אתם רוצים להציג את המודעות שלכם – הזינו את כתובת האתר שלכם. מלאו גם את כתובת האימייל שלכם וסמנו ב"כן" את האפשרות לקבל מגוגל אדסנס עצות לביצוע שיפורים. לחצו על שמור והמשך.

כעת היכנסו לחשבון שלכם בגוגל אדסנס – בחרו מדינה/טריטוריה וקראו את התנאים וההגבלות של אדסנס. חשוב מאוד להתעכב כאן על נושא קריאת החוקים של גוגל כי אם תעשו דברים שהם נגד החוקים של גוגל החשבון שלכם ייחסם ויהיה לכם קשה מאוד לשכנע אותם לפתוח מחדש את החשבון. לגוגל יש אפס סבלנות לרמאים וספאמרים אז קחו זאת בחשבון. לאחר שקראתם את החוקים – קבלו ואשרו אותם ולחצו על יצירת חשבון.

זה הכול – החשבון שלכם פתוח ואפשר להתחיל לעבוד.

שאלות ותשובות על הכנסת כסף מגוגל אדסנס:

ישנם אתרים רבים המתפרנסים יפה מאוד מאדסנס. אני מדבר על הכנסות של 5 ספרות ומעלה. ישנם אתרים בעולם שאפילו מרוויחים מאות אלפי דולרים מאדסנס בכל חודש אבל אלו אתרים גדולים מאוד. אתם יכולים להתחיל מהכנסה של כמה עשרות/מאות שקלים בחודש לאתר סטנדרטי עם עשרות/מאות כניסות ביום ולעלות בהכנסות בביצוע פעולות שונות.

ניתן לבצע פעולות שונות למקסום הרווחים כמו מיקום שונה של המודעות, מיקום מודעות בגדלים שונים, צביעת המודעות בצבעים המותאמים לצבעי האתר ועוד. כמו כן אופטימיזציה של התוכן באתר שלכם עשויה למקד יותר את התוצאות של גוגל וכך להציג תוצאות רלוונטיות יותר לגולשים מה שעשוי להגדיל את כמות הלחיצות על המודעות והגדלת ההכנסות שלכם. כמו כן בנושאים מסוימים העלות לקליק גבוהה יותר וכך גם הרווחים של בעלי האתר גבוהים יותר לכן אם אתם בונים אתר המיועד לגוגל אדסנס קחו בחשבון גם את צפי ההכנסות מביטויי מפתח בתחום.

כאשר תעברו סכום מסוים תוכלו לקבל מגוגל שיק בנקאי אותו תוכלו להפקיד בחשבון שלכם ולקבל את הכסף מגוגל באופן מידי. ניתן גם לקבל את התשלום בדרכים נוספות.

כדי לדעת עוד על איך מקבלים את התשלום, כדאי לקרוא על כך יותר כאן:

https://support.google.com/adsense/answer/7164703?hl=iw

או להמשיך ולראות את הסרטון הדרכה שלי על איך פותחים חשבון בגוגל אדסנס המדריך המלא על Google Adsense, בתחילת המאמר.

הגדלים המדויקים של כל סוגי הבאנרים של Google Adsense

איפה זה מוצגגודל מודעהשם
מוטמע במאמרים או בסוף התוכן300×250מלבן בינוני
מוטמע במאמרים או בסוף התוכן336×280מלבן גדול
ממוקם בראש או בתוספת למאמר728×90Leaderboard
מוצג בצד ימין או שמאל300×600חצי עמוד
מוצג בחללים קטנים בתוך או משמאל במאמרים468×60דֶגֶל
מוצג בחללים קטנים בתוך או משמאל במאמרים234×60חצי באנר
מוצג בסרגל הצדדי של אתרים120×600גורד שחקים
מוצג בסרגל הצדדי של אתרים160×600גורד שחקים רחב
לראש דפי האתר970×90גורד שחקים רחב
בדרך כלל מוצג בסרגל הצד הימני200×200ריבוע קטן
בדרך כלל מוצג בסרגל הצד הימני250×250ריבוע בינוני
לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
אודות המחבר
איתי ורצ'יק: בניית אתרים ושיווק באינטרנט

תודה שקראתם את המאמר גוגל אדסנס: בניית אתרים רווחיים שמכניסים כסף עם Google Adsense. איתי ורצ'יק בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט משנת 2014, יזם ומביא את לקוחותיו להצלחה מרבית.

לקוחות מספרים

אלון טהורי
אלון טהורי
קרא עוד
רוצה להודות לאיתי על התוצאות המדהימות שנתת לנו בעזרת בניית אתר וקידום האתר בגוגל. הצלחה מובטחת!
Mickael Lepicier
Mickael Lepicier
קרא עוד
אמינים, מהירים, מקועיים, ומבטיחים את המחיר הטוב ביותר על פרסום בגוגל וההשקעה תמיד משתלמת תודה רבה לכם אלופים!!
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
‏‎Mizrahit Yam Tichonit‎‏
קרא עוד
איתי תותח. בנה לי אתר וקידם לי אותו אורגנית ומיד התחלתי לקבל טלפונים בלי הפסקה. מספר 1
‏‎Dann Gavriel‎‏
‏‎Dann Gavriel‎‏
קרא עוד
אהבתי את היחס והשירות המעולים שנתת לי בפרסום ושיווק בגוגל ויוטיוב מבטיח להחזיר טובה כמו שעזרתם לי, מומלץ בחום!
Navit Shem
Navit Shem
קרא עוד
וואלה האתר מהיר יותר, מהמם יותר והמורה יודע לעבוד עם הפרעות קשב קיצור תותח עולם!! קחו קחו אצלו שיעורים צמודים חובה
Galia Matatov
Galia Matatov
קרא עוד
לאחר פתיחת גוגל ביזנס ושיווקו, התחלתי לקבל טלפונים בתור מאמנת כושר אישית. ברמה מקצועיות שמתעלה על כל רמה אחרת. תמשיך בעבודת החייל שלך -הישגים ועבודה איכותית שמובילים להרבה לקוחות מרוצים.
Sigalit Bcahar
Sigalit Bcahar
קרא עוד
אנשים מגניבים, צעירים, בעלי קו מחשבה אחר.... שווה ביותר.... קריאייטיביות במודעות בגוגל ממומן שעשו ברמה גבוהה
Taly Gutman
Taly Gutman
קרא עוד
מקצועי מאוד, יודע על מה מדבר ועושה עבודה מצויינת. השיווק בגוגל עובד מדהים, תודה!
חזי ברלוי
חזי ברלוי
קרא עוד
גאוני ובחברה טובה.ברלוי חזי קידם בגוגל בצורה מוצלחת
Sharon Ben-tzur
Sharon Ben-tzur
קרא עוד
תודה רבה על אתר מוצלח שווה כל השקעה בניתם לי אתר רווחי וגם יפהה מודה מכל הלבב
הקודם
הבא
מְעוּלֶה
מבוסס על 16 ביקורות
דור כהן
דור כהן
2023-07-23
יש אנשי מקצוע ויש את איתי לא חושב שיש בכלל תחרות בינו לבין אחרים, מקצועי, ישר, אמין, לא מבלבל תשכל, לא מחפש בעיות רק מוצא פתרונות, יעיל מאד וזמין תמיד. הבחירה הכי נכונה שיש דור כהן - קבוצת ארץ עיר נדל"ן ויזמות
itay dekel
itay dekel
2023-06-15
איתי ורצ'יק הוא נותן שירות מצויין ואיש מקצוע יוצא דופן. ממליץ בחום.
אורן וטורי
אורן וטורי
2023-06-11
פשוט בן אדם אלוף..
שחר פרץ
שחר פרץ
2023-06-07
עזר לי ככ שירות מקצועי ביותר!!!!
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
רנה פשוט להרגיש טוב Renee feel good
2023-05-04
בעזרת איתי בניתי קורס דיגיטלי באתר שלי בפלאגאין חינמי. איתי פרסם ה סרטון הדרכה אך משהו עדיין לא עבד. פניתי לעזרה ואכן המושיע הגיע. תוך מספר דקות הוא השתלט לי על המחשב וסידר את הבאג. ולא תאמינו- אפילו לא גבה תשלום 😀. אז שאפו למקצוענות ולשירות. אין ספק שבהמשך אתה תהייה הבחירה המובילה כשאחפש קידום וליווי מקצועי. כי אם את זה אתה נותן ללא עלות, בטח ללקוחות שלך אתה קוטף את הירח. תודה רבה
גיא ויסמן
גיא ויסמן
2023-04-17
איתי ורצ'יק מקדם אותנו בגוגל וכל יום יש שיחות טלפון, לא עומדים בעומס! תודה רבה על השירות המקצועי והמשתלם ביותר שחווינו בפרסום בגוגל.
Aaron
Aaron
2023-04-11
עבדתי עם המון מתכנתים ובוני אתרים, ומעל 3 פעמים החלפתי את כל האתר לחלוטין כי הוא לא יצא כמו שציפיתי, כאן קיבלתי שירות מעולה מכל הבחינות גם מתחילת העבודה וגם לאחר העבודה תמיד שהייתי צריך עזרה ותמיכה איתי היקר היה כאן ונתן לנו תמיכה מלאה בכל,תודה רבה על הכל
Doron Goldblatt
Doron Goldblatt
2023-01-07
פניתי לאיתי עם בעייה באתר שלנו. תוך דקות בשיחת טלפון, איתי פתר את הבעיה. במקצועיות בסבלנות.
Miss rosy Israel
Miss rosy Israel
2022-10-30
תודה רבה לאיתי ורצ'יק על ניהול האתר שלנו בצורה מצויינת באחסון האתרים שלו. אנו מרוצים מאוד וכמו כן, האתר טס טיל בליסטי מאז שהוא ביצע האצת אתרים עבורנו. תודה רבה!
יעל בן שלוש
יעל בן שלוש
2022-08-02
איתי מקצוען תותח מספר 1 בתחום ואין כמוהו בכל הארץ בהתחייבות!!!! האתר שלי קרס בגלל חברת בוקס וחזר לתבנית המקורית והמכוערת שלו. איתי לקח את האתר ועיצב ושיפר אותו מחדש והיום הוא נראה מיליון דולר - פי מיליארד יותר מקצועי ויותר יפה ויותר יעיל ממה שהיום קודם. סוף סוף אני יכולה לחייך ולהציג בגאווה אתר תדמית פעיל ומגניב.. תודה רבה איתיוש היקר :)
שתפו את המאמר עכשיו!
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
מתנה: קורס בניית אתרי וורדפרס חינמי!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים שעובדים בתחום האינטרנט
✅ אפשרויות לשיתופי פעולה מעניינים ומבצעים

בשביל לקבל בחינם את הקורס הדיגיטלי בבניית אתרים בוורדפרס השאירו פרטים:

רגע, לפני שעוזבים..

קבלו מתנה:
קורס בניית אתרי וורדפרס בחינם!